O Firmie

Nasza Firma jest na rynku sochaczewskim od 1994 roku. Od tego czasu uczyniła wiele by się rozwinąć i zdobyć zaufanie klientów. Zaczęliśmy od małej kwiaciarni w pawilonach handlowych nieopodal Merkurego. W chwili obecnej posiadamy trzy punkty sprzedaży kwiatów i asortymentu związanego z kwiaciarstwem: przy ul. 1 Maja 2 i Alei 600 lecia 48 oraz na cmentarzu Wypalenisko. Firma posiada również hurtownię wkładów i zniczy, zlokalizowaną przy ul. Kochanowskiego 40.

Ponadto zapraszamy do naszego sklepu zlokalizowanego przy ul Warszawskiej:
ESTETICA (ul. Żeromskiego1, róg Warszawskiej) - tam kupicie szkło, porcelanę, obrusy, pościel, upominki i drobny sprzęt gospodarstwa domowego.

Jesteśmy przekonani, że okres ten pozwolił na wypracowanie własnego stylu i uznania w oczach naszych klientów. Nasi pracownicy, dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży udzielą Wam zawsze profesjonalnej porady co do oferowanych produktów. Przekażą także swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie pielęgnacji i utrzymania w dobrej kondycji kwiatów ciętych oraz roślin doniczkowych. W kwiaciarniach oferujemy na miejscu i dostarczamy na terenie Sochaczewa każdego rodzaju kwiaty cięte i doniczkowe, donice ozdobne, podstawowe środki do pielęgnacji roślin, wkłady i znicze oraz szeroką gamę upominków.

Oferujemy również możliwość zamówienia kwiatów wraz z dostawą przez internet oraz opiekę nad grobami.